Inzeráty zdarma

Inzertní portál Zazainzert.cz poskytuje inzeráty zdarma v různých kategoriích, které jsou přehledně rozděleny podle tématu, kraje, města nebo abecedy.

 

Inzeráty zdarma můžete vkládat v libovolném počtu a do kategorií dle Vašeho výběru. Například, když se rozhodnete, že prodáte nepotřebné věci po dětech, umístíte inzeráty zdarma do kategorie Děti. Pokud se Vaše inzeráty hodí do více kategorií, můžete je samozřejmě vložit zdarma do více sekcí.

 

Inzeráty zdarma se v jednotlivých sekcích zobrazují až po inzerátech placených. Placené inzeráty mají přednost před všemi inzeráty zdarma a mají také jiné výhody, například barevné zvýraznění, vyšší počet fotografií apod.

 

Inzeráty zdarma poskytují nejefektivnější neplacenou formu prodeje pro běžného uživatele internetu. Vkládejte tedy inzeráty zdarma do připravených sekcí.  Pro Vaše inzeráty zdarma nabízíme sekce s dětským zbožím, nemovitostmi, zvířaty, oblečením, automobily, starožitnostmi a spousta dalších. Inzeráty zdarma můžete samozřejmě vkládat také do naší seznamky.

 

Pokud chcete, aby Vaše inzerce byla více vidět, nevyužívejte pouze inzeráty zdarma, ale vyzkoušejte také naše placené tarify inzerce.